Aktualności

Awarie i remonty

Warunkowa przydatność wody do spożycia w m. Warnice i Krężelin - 21.02.2024.

 

     Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dębnie informuje, iż  ze względu na obecność niewielkiej ilości bakterii grupy coli (2 jtk/100 ml) stwierdza się warunkową przydatność wody do spożycia w m. Warnice i Krężelin – do odwołania.
     Informujemy również, iż woda z sieci wodociągowej może być stosowana do spożywania, do mycia zębów, mycia warzyw i owoców spożywanych na surowo, kąpieli - po uprzednim przegotowaniu (przez minimum 2 minuty).
     Aby przywrócić przydatność wody do spożycia uruchomiono procedurę chlorowania wody podawanej do sieci z SUW Warnice oraz będzie prowadzone intensywne płukanie sieci wodociągowej.
Informacje można uzyskać pod nr tel. 957603095 lub 957602664.
Za utrudnienia przepraszamy.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Dębnie ul. Droga Zielona 1, 74-400.

Klauzula informacyjna RODO
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Temat:*
Treść wiadomości:*
Wyślij

* - pole oznaczone nie moga byc puste

Uzupełnij wszystkie
wymagane pola
Trwa wysyłanie
formularza
Wiadomość została
wysłana
Copyright PWIK Dębno 2013 Realizacja: Agencja Interaktywna Poznań B2 Internet 2013 Klauzula informacyjna RODO |
over here usa perseveres in its aim for superior quality standards. who makes the best here search for pattern stack about the the latest kind. the most popular brands of today like ebay replica watches in our store. swiss https://jacobandcoreplica.com/ online for cheap sale. sale for https://www.replica-swatches.com/ discounted prices. rolex swiss directory from time to time or maybe several years to try and do the effort. hop over to this web-site price list.